'
Temat dniaPodzielmy się dobrem na święta! Gmina Drwinia35 - LECIE KLUBU KRWIODAWCÓW W DRWINI Powiat BocheńskiRusza budowa I etapu łącznika autostradowego
SportMikołajkowy Turniej Strzelecki

Zobacz temat

Awatar

Sezon 2007/08 rozpczęty 

Started by xyatz on 13 sierpień 2007 12:45

1 Odpowiedzi 4154 Obejrzeń
Who posted:
xyatz
Pewnie wszyscy forumowicze doskonale wiedzą, że V liga z Wisłą Grobla w zestawieniu ruszyła. :/ Pewnie większość z Was wie, że pierwszy mecz domowy zakończył się remisem...

Ale dla tych, którzy nie wiedzieli, bo są zbyt daleko, albo nie znaleźli tych informacji, postaram się przybliżyć kilka ogólników prasowych.
1. mecz: Wisła Grobla - Polan Żabno
2. wynik: 1:1 (0:0)
3. pierwsza bramka w meczu: dla Polan'u - strzelił niestety zawodnik Wisły Gadawski w 68' (próbując wybić wrzutkę w pole karne)
4. druga bramka w meczu: dla Wisły strzelił Krzyk w 73'
5. pierwsza czerwona kartka: Krokosz w 71' (Wisła)
6. żółte kartki mają na koncie: Budka, Hanusiak, Marcin Leśniak.
7. Miejsce w tabeli - 7 (razem z Polan'em)

Meczu nie widzialem, ale na brawa dla zespołu zasługuje fakt, iż grając w osłabieniu udało się odrobic straty i zdobyć cenny pierwszy punkt.
Na pewno, kiedy drużyna będzie coraz bardziej zgrana, wyniki będą okazalsze.

Na zakończenie skład drużyny grającej w meczu:
Dominik - Buczek, Krokosz, Gadawski, Tabor - Śliwa, Krzyk, Budka (58. Hanusiak), Mikler (58. Tyrka) - Siodlarz, Kasprzyk (86. Marcin Leśniak)
 
sp2
Witam.

Szczerze mówiąc to dziwi mne fakt, że recenzje z meczu Wisłay musi napisać osoba, która na nim nie była, bo zapewne nikomu z "tubylców" obecnych na meczu się nie chce.

Halo!
 
Przejdź do forum:

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.