'
Temat dniaPodzielmy się dobrem na święta! Gmina Drwinia35 - LECIE KLUBU KRWIODAWCÓW W DRWINI Powiat BocheńskiRusza budowa I etapu łącznika autostradowego
SportMikołajkowy Turniej Strzelecki

Sukces w Turnieju Miast i GminDrukuj27 listopada 2015 roku o godzinie 11.00 w gminie Bystra – Sidzina, odbyła się uroczystość wręczenia wyróżnień laureatom i uczestnikom Wojewódzkiego Finału XXI Sportowego Turnieju Miast i Gmin – Małopolska 2015. Gmina Drwinia uczestniczyła po raz pierwszy w tym wydarzeniu i wywalczyła IV miejsce w Małopolsce, 22 miejsce w Polsce ( 126 miast i gmin ), klasyfikacja od 5 do 7,5 tysiąca mieszkańców. Turniej rozgrywany był od 26 maja do 1 czerwca 2015 roku na terenie całej gminy Drwinia.

Polegał na aktywności fizycznej dzieci, młodzieży oraz dorosłych, przez cały tydzień. Sportowy Turniej Miast i Gmin rozgrywany jest dwudziesty pierwszy raz na terenie całej polski, a siódmy raz jest również turniejem i rywalizacją w Europie.

Wielkie podziękowania dla przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, świetlic środowiskowych oraz wszystkich, którzy się przyczynili do wyniku jaki osiągnęła Gmina Drwinia w XXI Sportowym Turnieju Miast i Gmin. W roku 2016 Gmina Drwinia ponownie weźmie udział w owym Turnieju, dla tego liczymy na wszystkich, żeby uzyskać jeszcze lepszy rezultat i być w pierwszej trójce najlepszych.
Patronat: Marszałek Województwa Małopolskiego.
Organizator: Małopolskie TKKF oraz Gminne Centrum Kultury i Promocji w Drwini z siedzibą w Grobli.
Koordynator turnieju: Z-ca Dyrektora GCKiP w Grobli Michał Rudnik.

(info_foto_gckip)

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.