'
Temat dniaPodzielmy się dobrem na święta! Gmina Drwinia35 - LECIE KLUBU KRWIODAWCÓW W DRWINI Powiat BocheńskiRusza budowa I etapu łącznika autostradowego
SportMikołajkowy Turniej Strzelecki

Koncert charytatywny w OratoriumDrukuj
Drugi z kolei, doroczny Koncert Charytatywny Fundacji Auxilium, który odbędzie się 27 grudnia br. to wielka akcja pomocy dla podopiecznych Fundacji. Dzięki rozprowadzeniu cegiełek - wejściówek, licytacji i wolnych datków wrzucanych przez bochnian (i nie tylko) do puszek krążących po okolicy w rękach niezmordowanych wolontariuszy, Auxilium zasili konta leczonych czy rehabilitowanych dzieci.

Więcej o podopiecznych można przeczytać na stronie Fundacji - auxilium-fundacja.org.pl
Przyjęty przez mieszkańców z entuzjazmem, ubiegłoroczny, grudniowy Koncert, na którym wystąpili znani bocheńskiej publiczności muzycy, tacy jak PiS, Latające Talerze, Pora Wiatru i Marek Piekarczyk z zespołem, zakończył się sukcesem i zapadła decyzja, by organizować następne.

Rok temu z ważnych powodów nie pokazała się na scenie grupa 4Szmery (lukę wypełnił znakomity duet PiS), dlatego w tym roku postanowiliśmy odrobić zaległości w związku z tym muzycy wystąpią w pełnym składzie!

Przeplatane licytacjami i prezentacjami dokonań oraz efektów działań Fundacji będzie przedstawione przez nową Prezes Auxilium - Luizę Sawicką - Hofstede. Muzyczne Wydarzenie zakończy występ rewelacyjnej grupy Another Pink Floyd, grającej, jak sama nazwa wskazuje, utwory legendarnego zespołu.
Koncert prowadzi, jak zwykle, Ryszard senior Piekarczyk, a pomaga mu, z dużą dawką humoru Robert Mastalerz (Sierściu).
Cały dochód z Koncertu przeznaczony jest na leczenie i rehabilitację dwunastu podopiecznych Auxilium, których z każdym wydarzeniem przybywa.

Koncert może się odbyć przede wszystkim dzięki hojności firm wspierającym nas od wielu lat, że aż się prosi by wymienić głównych patronów i mecenasów koncertu, takich jak STALPRODUKT S.A., DELSA, SOLMAT, ALOESOWE STUDIO URODY P. Sroków, J&A HYDRAULIK oraz WERNER KENKEL i wielu innych, a także dzięki wspaniałej, bezinteresownej postawie Księdza Proboszcza.
Koncert będzie transmitowany na żywo w internecie dzięki firmie Kąpielisko Chorwacja.(info_r.p_auxilium)

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.