'
Temat dniaStarosta Korta odebrał dotację 2,8 miliona złotych dla Ekonomika Turystyka i RekreacjaMałopolska MTB Film Festiwal Bezpieczeństwo publicznePoszukiwany listem gończym spowodował wypadek w Bogucicach
Bezpieczeństwo publicznePrzelali krew dla ratowania zdrowia i życia

10. edycja Weekendu z zabytkami Powiatu BocheńskiegoDrukuj

10. edycja Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego

To już dokładnie za miesiąc, 2 i 3 września (sobota i niedziela) odbędzie się 10. edycja „Weekendu z zabytkami Powiatu Bocheńskiego” . To wyjątkowe wydarzenie odkrywa przed zwiedzającymi piękno Bocheńszczyzny, jej bogate dzieje i kulturę, zaklęte w licznie rozsiane zabytki kultury materialnej i niematerialnej.

W związku z dużym zainteresowaniem tym wydarzeniem, postanowiliśmy udostępnić zwiedzającym nową stronę, która dostarczy niezbędne informacje oraz ułatwi poruszanie się po udostępnionych atrakcjach . Na stronie znajduje się opis każdego z obiektów wraz z zdjęciami, lokalizacją na mapie google, przekierowaniem na stronę danego obiektu oraz profil na facebooku

Można również znaleźć informacje o muzycznym zakończeniu weekendowego zwiedzania na bocheńskim Rynku, galerię z poprzednich edycji oraz aktualności w których na bieżąco będziemy zamieszczać niezbędne informacje.
Zachęcamy do odwiedzenia strony zabytki.powiatbochenski.pl

„Weekend z Zabytkami” to także weekend ze zniżkami. Nikt, kto w pierwszy weekend września przyjedzie na Ziemię Bocheńską, nie wróci stąd zawiedziony. Dla gości z zewnątrz przygotowaliśmy ofertę specjalną – zniżki na pobyt w wybranych obiektach hotelowych, które przyłączyły się do akcji . Już dziś serdecznie zapraszam do świętowania z nami - wyjaśnia Ludwik Węgrzyn starosta bocheński.

Należą do nich:

- Centrum Konferencyjne&Spa Nowa Bochnia(25% zniżki),, ul. Poniatowskiego 24, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 30 00. www.nowabochnia.pl

- Hotel Kasztel (25% zniżki), ul. Brzeska 51 32-765 Rzezawa, tel. 609 345 545, www.hotelkasztel.pl

- Hotel Sutoris(20% zniżki),, ul. Solna 2, 32-700 Bochnia, tel. 14 615 36 66; www.kopalniasoli.pl

- Hotel Zalesie(20% zniżki),, ul. Dąbrowskiego 1, 32-700 Bochnia, tel. 14 611 90 04; www.zalesie.com.pl

Każdy turysta, zmęczony całodziennym, pełnym atrakcji zwiedzaniem pamiątek kultury materialnej, może skorzystać z tej oferty. Wystarczy tylko hasło „WEEKEND Z ZABYTKAMI” , by skorzystać z przygotowanej specjalnie na tę okazję, 25- i 20-procentowej obniżki za usługi hotelowe.

Przypomnijmy:

Weekend z zabytkami to wydarzenie cykliczne podczas którego w pierwszy weekend września otwieramy przed mieszkańcami i turystami najważniejsze i najciekawsze obiekty i miejsca znajdujące się na terenie Powiatu Bocheńskiego. W ubiegłym roku Starostwo Powiatowe w Bochni zostało nagrodzone za organizację Weekendu z zabytkami podczas Gali Europejskich Dni Dziedzictwa i otrzymało wyróżnienie za najlepsze wydarzenie i zaangażowanie w organizację przedsięwzięć w ramach EDD. Bocheńskie Starostwo było jednym z pięciu podmiotów nagrodzonych w całym Województwie Małopolskim, a jedynym powiatem nagrodzonym w całej Polsce.(info/foto_powiat_bochenski)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.