'
Temat dniaStarosta Korta odebrał dotację 2,8 miliona złotych dla Ekonomika Turystyka i RekreacjaMałopolska MTB Film Festiwal Bezpieczeństwo publicznePoszukiwany listem gończym spowodował wypadek w Bogucicach
Bezpieczeństwo publicznePrzelali krew dla ratowania zdrowia i życia

Podsumowanie działań - Bezpieczny Weekend Boże NarodzenieDrukuj

Podsumowanie działań - Bezpieczny Weekend Boże Narodzenie

Bocheńscy policjanci dbając o bezpieczeństwo m.in. uczestników ruchu drogowego w okresie świątecznym odnotowali na drogach powiatu bocheńskiego 8 kolizji drogowych i wyeliminowali z ruchu drogowego 2 nietrzeźwych kierujących. W ubiegłym roku, w analogicznym okresie czasu odnotowano 10 stłuczek i zatrzymano jednego nietrzeźwego kierowcę.

Analizując stan bezpieczeństwa ruchu drogowego na drogach powiatu bocheńskiego w okresie długiego weekendu, od 22 do 26 grudnia 2017 roku należy stwierdzić, że święta Bożego Narodzenia na drogach naszego powiatu minęły spokojnie i bezpiecznie. Policjanci interweniowali podczas 8 niegroźnych kolizji drogowych i wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch nietrzeźwych kierujących.
 
25 grudnia, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Bochni, w Proszówkach zatrzymali do kontroli drogowej 48-letnią mieszkankę powiatu bocheńskiego, która kierowała samochodem marki KIA mając w organizmie 0,8 promila alkoholu. Kobieta straciła prawo jazdy, a sprawa wkrótce zostanie skierowana do sądu. Podobny los spotkał 40-letniego mężczyznę, który 26 grudnia, w Bochni na ulicy Kazimierza Brodzińskiego został zatrzymany przez policjantów bocheńskiej drogówki, gdy kierował osobowym oplem mając w organizmie 1,76 promila alkoholu.”
 
(info_BP_KPP_Bochnia/Ł.Ostręga)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.