'
Temat dniaKrwiodawcy oddali 9 litrów krwi KulturaKONCERT NOWOROCZNY W GROBLI Bezpieczeństwo publiczneAkcja krwiodawstwa w Dziewinie 26 styczna
Turystyka i RekreacjaFERIE Z GMINNYM CENTRUM KULTURY I PROMICJI W DRWINI

Duże pieniądze dla bocheńskiego szpitala na modernizacjęDrukuj

Duże pieniądze dla bocheńskiego szpitala na modernizację

Z nieskrywanym zadowoleniem starosta Ludwik Węgrzyn przekazał informację, która wiąże się z dużymi środkami finansowymi, które udało się pozyskać na dalszą modernizację oddziałów w bocheńskim szpitalu.


- Ogromna radość ; dwa wnioski Szpitala Powiatowego im. Bł. Marty Wieckiej w Bochni zostały zakwalifikowane do finansowania – informuje Starosta.

Pierwszy wniosek dotyczy przebudowy i modernizacji pracowni endoskopii wraz z wyposażeniem w sprzęt medyczny - dofinansowanie z Budżetu Państwa w kwocie 74 181 ,98 zł oraz z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w kwocie 1.112 729,58 zł.

Drugi wniosek dotyczy rozbudowy i modernizacji Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz oddziałów chorób wewnętrznych. Na ten cel dotacja z Budżetu Państwa opiewa na kwotę 256 722,66 zł., a dotacja z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego zamyka się kwotą 4.389 917,66 zł.

- A jednak trzeba składać dobre wnioski, to zawsze daje efekty. Wszystkim mieszkańcom życzę zdrowia a nasz szpital modernizujemy i wyposażamy w nowoczesny sprzęt - na wszelki wypadek. Życzę dużo zdrowia! - kończy wypowiedz Ludwik Węgrzyn.


(info_grobla.net/foto_umwm)

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:
Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.