'
Temat dniaW Grobli świętowano 101. rocznicę odzyskania niepodległości Gmina DrwiniaGminne obchody Święta Niepodległości SportNiepodległościowy Turniej Strzelecki w Dziewinie
KulturaZaduszki Witosowe 2019

Piłkarski weekend 20/21 października 2018 r.Drukuj

Piłkarski weekend 20/21 października 2018 r.

(Zły początek dla naszych zespołów: Wysoka porażka GKS II.../ Raba również pokonana wysoko.../Przegrana Żubra.../ GKS pokonany przez Jaskółki.../ Wisła wysoko pokonuje Ostrowiankę.../)
GKS Drwinia (10m-14 pkt) stanie do boju z kolejnym mocnym zespołem. W niedzielę na stadionie w Drwini w roli gości wystąpi zespół Unia Tarnów (3m-23 pkt).

Już w sobotę zagrają rezerwy GKS II (3m-19 pkt) z Błyskawicą (7m-12 pkt) w Proszówkach.
Raba Niedary (11m-11 pkt) zagra również w sobotę z Ceramiką (10m-11 pkt). Żubr Gawłówek (8m-12 pkt) za gra w niedzielę z drużyną Trzciana 2000 (6m-12 pkt).

Wisła Grobla (8m-5 pkt) zagra w niedzielę na własnym boisku z drużyną Ostrowianki Ostrów Królewski (9m-3 pkt).








IV - LIGA / KOLEJKA 12



GKS Drwinia - Unia Tarnów, 0 – 2 (0:1), bramki zdobyli: Łukasz Popiela 45', Paweł Węgrzyn 46'.

SG – Sebastian Krok (*****) - KS Gorlice
Asystenci: Łukasz Witek, Piotr Firlit

Wodzów 100

GKS Drwinia: Mateusz Cieśla, Damian Bochenek, Dominik Pieprzyca, Wojciech Tomala, Jakub Berliński (Kamil Gawlik 67), Mateusz Motłoch (Michał Bajda 59), Mateusz Kaczmarczyk, Roman Stepankov, Paweł Salamon (Tomasz Cygan 46), Sebastian Palonek, Maciej Grójec (Grzegorz Mus 46), rezerwa:Patryk Osika, Bartłomiej Kudelski.

Unia Tarnów: Łukasz Lisak, Paweł Węgrzyn, Marcel Tyl, Artur Biały (Kamil Tyrka 78), Patryk Orlik Piotr Drozdowicz 75), Łukasz Popiela (Damian Bachara 89), Robert Witek, Kacper Nytko, Dominik Wardzała (Mateusz Nowak 62), Oskar Oszust, Szymon Adamski Kacper Ostrowski 83), rezerwa: Michał Pęcak, Karol Kuczek.


W pliku dźwiękowym AUDIO – wypowiedzi pomeczowe trenerów: Daniel Bartkowski, Mateusz Staniec.





Pozostałe mecze kolejki:


Limanovia Limanowa - Sandecja II Nowy Sącz, 2 - 0
LKS Szaflary - Glinik Gorlice, 0 - 3
Dunajec Zakliczyn - Tarnovia Tarnów, 1 - 1
Orkan Szczyrzyc - Olimpia Pisarzowa, 2 - 1
Poprad Muszyna - Bocheński KS, 1 - 0
Watra Białka Tatrzańska - Barciczanka Barcice, 4 - 1
Okocimski KS Brzesko - Lubań Maniowy, 1 - 0




TABELA IV - LIGA SEZON 2018/2019




A – KLASA – KOLEJKA 11



Błyskawica Proszówki - GKS II Drwinia, 5 - 1 (1:0), bramkę dla GKS II zdobył Marko Józefowicz.


Ceramika Muchówka - Raba Niedary 5 - 0 (2:0)


LKS Trzciana 2000 - Żubr Gawłówek, 3 - 1



TABELA A - KLASA SEZON 2018/2019




B – KLASA – KOLEJKA 9



Wisła Grobla - Ostrowianka Ostrów Królewski, 7 – 2 (5:0), bramki dla Wisły zdobyli: Bochenek 3, Słomnicki, Sarara, Tabor, Jeziorek, dla Ostrowianki: Szymczyk i Kica z karnego.

Gratulacje dla zespołu Wisły!



TABELA B – KLASA SEZON 2018/2019



ZAPRASZAMY NA STADIONY!



Nagranie audio:

Zdjęcia

  • 1_t1.jpg
  • 2_t1.jpg
  • 3_t1.jpg
  • 4_t1.jpg
  • 5_t1.jpg
  • 6_t1.jpg
  • 7_t1.jpg
  • 8_t1.jpg
  • 9_t1.jpg
  • 10_t1.jpg
  • 11_t1.jpg
  • 12_t1.jpg
  • 13_t1.jpg
  • 14_t1.jpg
  • 15_t1.jpg

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:




Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?

Reklama

Pogoda

pogoda

Ankieta

Brak przeprowadzanych ankiet.